Nawigacja

PROJEKTY

Aby uzyskać więcej informacji o projektach realizowanych w naszej placówce, kliknij obrazek poniżej.

Wzory podań

Pliki ze wzorami podań o przyjęcie do szkół działających w SOSW znajdziecie w dziale Pliki do pobrania w kategorii Wzory podań i pism. Podanie należy wydrukować, wypełnić i dostarczyć do sekretariatu Ośrodka
UWAGA! Do otwarcia plików niezbędny jest dowolny, bezpłatny program do odczytywania plików w formacie pdf. Może to być np. Foxit Reader lub Adobe Reader (linki otwierają się w nowych oknach/zakładkach i prowadzą bezpośrednio do stron producentów, gdzie wystarczy kliknąć Download).

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Dyrekcja SOSW

Dyrektor:
Zofia Dajczak

Zastępca dyrektora:
Dorota Maciaszek

tel. 95 763 11 05
e-mail: sosw.strzelce@interia.pl

Kalendarz

« Czerwiec 2020 »
Po Wt śr Cz Pi So Ni
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Artykuły: Realizowane projekty

"Człowiek- najlepsza inwestycja"
news: logo2.jpg
"Człowiek - najlepsza inwestycja". Pod tym tytułem w naszej szkole- Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Strzelcach Krajeńskich, realizowany jest od 2 listopada 2009r Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego "Lubuska Szkoła Równych Szan" - II Edycja.

Projekt "Lubuskie Inicjatywy Młodzieżowe - Budżet Inicjatyw Obywatelskich"

Kolejny, tym razem podwójny, sukces naszego stowarzyszenia! J
W ramach projektu "Lubuskie  Inicjatywy  Młodzieżowe  –  Budżet  Inicjatyw Obywatelskich” otrzymaliśmy wsparcie finansowe na dwa zadania:
1. Organizacja imprezy integracyjnej  „W krainie pieczonego ziemniaka”. Dzięki dodatkowym funduszom obchodzony cyklicznie „Dzień pieczonego ziemniaka” zapowiada się w tym roku wyjątkowo atrakcyjnie
J

2. Spotkanie z teatrem źródłem aktywności osób zagrożonych wykluczeniem społecznym. Wyjazdy szkolnej grupy teatralne do teatrów w Gorzowie Wlkp. i Poznaniu oraz spotkanie z aktorem i wspólny występ na terenie naszego Ośrodka.

Dzisiaj przekazujemy kilka informacji o pierwszym z projektów, o drugim napiszemy więcej za kilka dni.


Wygenerowano w sekund: 0.09
37,427,762 Unikalnych wizyt