Nawigacja

PROJEKTY

Aby uzyskać więcej informacji o projektach realizowanych w naszej placówce, kliknij obrazek poniżej.

Wzory podań

Pliki ze wzorami podań o przyjęcie do szkół działających w SOSW znajdziecie w dziale Pliki do pobrania w kategorii Wzory podań i pism. Podanie należy wydrukować, wypełnić i dostarczyć do sekretariatu Ośrodka
UWAGA! Do otwarcia plików niezbędny jest dowolny, bezpłatny program do odczytywania plików w formacie pdf. Może to być np. Foxit Reader lub Adobe Reader (linki otwierają się w nowych oknach/zakładkach i prowadzą bezpośrednio do stron producentów, gdzie wystarczy kliknąć Download).

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Dyrekcja SOSW

Dyrektor:
Zofia Dajczak

Zastępca dyrektora:
Dorota Maciaszek

tel. 95 763 11 05
e-mail: sosw.strzelce@interia.pl

Kalendarz

« Październik 2019 »
Po Wt śr Cz Pi So Ni
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Szkolny Konkurs Wiedzy o Zdrowiu

SzkołaDnia 26.11.2009 odbył się Szkolny Konkurs Wiedzy o zdrowiu przygotowany przez nauczycielkę biologii r11; panią mgr Magdalenę Serafin. W zawodach mógł wziąć udział każdy kto chciał popisać się swoją wiedzą na temat człowieka r11; jego higieny i ochrony zdrowia. Uczniowie rywalizowali między sobą rozwiązując różnorodne zadania pisemne. W szranki stanęło ogółem 17 osób jednak bezkonkurencyjny okazał się uczeń z kl. II ZSZ zabierając ze sobą najwyższe trofeum. Tuż za nim ulokowały się koleżanki z klasy I a gimnazjum, pomiędzy którymi musiało dojść do dogrywki. W efekcie II miejsce na podium zajęła uczennica z klasy I a gimnazjum zwyciężając zaledwie jednym punktem z koleżanką z tej samej klasy ( III miejsce). Trójka zwycięzców została obdarzona nagrodami rzeczowymi i dyplomami, natomiast wszystkim pozostałym wręczono słodki poczęstunek. Cały konkurs przebiegł w miłej i wesołej atmosferze. Szkoda, że następny konkurs wiedzy o zdrowiu odbędzie się dopiero za rok.

--
A. Pawlikowska

Komentarze

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Wygenerowano w sekund: 0.03
5,314,403 Unikalnych wizyt