Nawigacja

PROJEKTY

Aby uzyskać więcej informacji o projektach realizowanych w naszej placówce, kliknij obrazek poniżej.

Wzory podań

Pliki ze wzorami podań o przyjęcie do szkół działających w SOSW znajdziecie w dziale Pliki do pobrania w kategorii Wzory podań i pism. Podanie należy wydrukować, wypełnić i dostarczyć do sekretariatu Ośrodka
UWAGA! Do otwarcia plików niezbędny jest dowolny, bezpłatny program do odczytywania plików w formacie pdf. Może to być np. Foxit Reader lub Adobe Reader (linki otwierają się w nowych oknach/zakładkach i prowadzą bezpośrednio do stron producentów, gdzie wystarczy kliknąć Download).

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Dyrekcja SOSW

Dyrektor:
Zofia Dajczak

Zastępca dyrektora:
Dorota Maciaszek

tel. 95 763 11 05
e-mail: sosw.strzelce@interia.pl

Kalendarz

« Październik 2019 »
Po Wt śr Cz Pi So Ni
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

"Kolęduje Tobie serce moje"

Szkoła15 grudnia w sali Strzeleckiego Ośrodka Kultury pod hasłem rKolęduje Tobie serce mojer1; odbył się Koncert Świąteczny, który swoim patronatem objął Burmistrz Strzelec Krajeńskich. Koncerty był wydarzeniem wyjątkowym. Po raz pierwszy świąteczne spotkanie zorganizowały wspólnie trzy placówki: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, Ośrodek Szkolenia i Wychowania OHP oraz Warsztat Terapii Zajęciowej r8 krokówr1;.
Wszyscy przybyli na koncert goście mogli zapoznać się z krótką charakterystyką placówek oraz obejrzeć wspaniale przygotowane przez organizatorów i fantastycznie zaprezentowane przez wychowanków Jasełka. Oczywiście świąteczny koncert nie mógł odbyć się bez wspólnego śpiewania kolęd.
Koncert dostarczył wszystkim wielu wzruszeń w okresie przygotowywania się do Świąt. Na podkreślenie zasługuje również to, że młodzi aktorzy otrzymali owację na stojąco.
Po wspaniałej uczcie duchowej odbył się kiermasz świątecznych ozdób. Każdy mógł tutaj nie tylko obejrzeć, ale również zaopatrzyć się we wspaniałe, ręcznie wykonane dzieła, przygotowane przez wychowanków wszystkich trzech placówek. Dużym powodzeniem cieszyły się także przepyszne pierniczki.
Mamy nadzieję, że świąteczny koncert był pierwszym, ale nie ostatnim wspólnie organizowanym projektem i że wkrótce będziemy mogli zaprosić mieszkańców Strzelec na kolejne, wspaniałe imprezy.

--
M. Balcerzak

Komentarze

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Wygenerowano w sekund: 0.17
5,314,328 Unikalnych wizyt