Nawigacja

PROJEKTY

Aby uzyskać więcej informacji o projektach realizowanych w naszej placówce, kliknij obrazek poniżej.

Wzory podań

Pliki ze wzorami podań o przyjęcie do szkół działających w SOSW znajdziecie w dziale Pliki do pobrania w kategorii Wzory podań i pism. Podanie należy wydrukować, wypełnić i dostarczyć do sekretariatu Ośrodka
UWAGA! Do otwarcia plików niezbędny jest dowolny, bezpłatny program do odczytywania plików w formacie pdf. Może to być np. Foxit Reader lub Adobe Reader (linki otwierają się w nowych oknach/zakładkach i prowadzą bezpośrednio do stron producentów, gdzie wystarczy kliknąć Download).

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Dyrekcja SOSW

Dyrektor:
Zofia Dajczak

Zastępca dyrektora:
Dorota Maciaszek

tel. 95 763 11 05
e-mail: sosw.strzelce@interia.pl

Kalendarz

« Wrzesień 2019 »
Po Wt śr Cz Pi So Ni
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

Od wielu lat w naszej szkole zgodnie z tradycją uroczyście świętujemy nadejście wiosny. W radosnych nastrojach uczniowie bawili się wspólnie z nauczycielami. W tym roku gościliśmy uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej oraz uczniów Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Strzelcach Kraj.
Program całej imprezy został opracowany przez Samorząd Uczniowski oraz współpracujących z nim nauczycieli.
Na początku nauczyciele powitali wszystkich zebranych inscenizacją pt. " Obrzędy wiosenno- ludowe", a zespól taneczny " Tańczące nutki" zaprezentował samodzielnie opracowany dyskotekowy układ taneczny. W centrum królowała Marzanna wykonana z ekologicznych materiałów.
Następnie odbyło się kilka ciekawych konkursów. Uczniowie poszczególnych klas wzięli udział w konkursie plastycznym o wiośnie, który polegał na wykonaniu wspólnej pracy wybraną techniką plastyczną. W kolejnej konkurencji przedstawiciele klas popisali się umiejętnościami wokalnymi w wybranych przez siebie utworach muzycznych.Wytworzyła się szczególnie festiwalowa atmosfera. Uczniowie chętnie włączali się do wspólnego śpiewania znanych przebojów. W dalszej części imprezy sami nauczyciele wystąpili w roli solistów. Dowcipne teksty i wspaniała gra na scenie wywołała uśmiech na niejednej twarzy.
Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego z właściwym humorem i zaangażowaniem przeprowadził wywiad z Panią Wiosną.
Podczas uroczystości wybieraliśmy Miss Wiosny. Pięknie i pomysłowo przebrane uczennice paradowały w swoich strojach jak na prawdziwym pokazie mody. Przedstawiciele wszystkich klas zebrali gromkie brawa.
Nadszedł czas na sprawdzenie wiedzy szkolnej . Wychowankowie młodszych klas bawili się i rywalizowali podczas konkursów przygotowanych specjalnie dla nich. Natomiast zgromadzeni na sali uczniowie starszych klas i nauczyciele z zapartym tchem czekali na rozwój rozgrywek, gorącymi okrzykami dopingowali swoich kolegów i radośnie wyrażali swój entuzjazm, gdy drużyny zdobywały kolejne punkty.
Jury, w skład którego weszli nauczyciele naszego Ośrodka i zaprzyjaźnionych placówek sprawiedliwie nagrodziło zespoły zasłużonymi punktami. Wszyscy uczestnicy imprezy chętnie brali udział w konkurencjach i świetnie się przy tym bawili. Po ogłoszeniu wyników konkurencji i rywalizacji sportowych wyróżnionym uczestnikom wręczono dyplomy oraz nagrody.

Komentarze

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Wygenerowano w sekund: 0.02
4,917,520 Unikalnych wizyt