Nawigacja

PROJEKTY

Aby uzyskać więcej informacji o projektach realizowanych w naszej placówce, kliknij obrazek poniżej.

Wzory podań

Pliki ze wzorami podań o przyjęcie do szkół działających w SOSW znajdziecie w dziale Pliki do pobrania w kategorii Wzory podań i pism. Podanie należy wydrukować, wypełnić i dostarczyć do sekretariatu Ośrodka
UWAGA! Do otwarcia plików niezbędny jest dowolny, bezpłatny program do odczytywania plików w formacie pdf. Może to być np. Foxit Reader lub Adobe Reader (linki otwierają się w nowych oknach/zakładkach i prowadzą bezpośrednio do stron producentów, gdzie wystarczy kliknąć Download).

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Dyrekcja SOSW

Dyrektor:
Zofia Dajczak

Zastępca dyrektora:
Dorota Maciaszek

tel. 95 763 11 05
e-mail: sosw.strzelce@interia.pl

Kalendarz

« Październik 2019 »
Po Wt śr Cz Pi So Ni
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Otrzęsiny

SzkołaDnia 7 października 2009 odbyło się przyjęcie pierwszoklasistów w poczet braci uczniowskiej czyli tzw. rchrzcinyr1;, rotrzęsinyr1; lub inaczej rkotyr1;. Zabawę przygotowali przyjętym już zwyczajem - uczniowie klasy drugiej wraz z paniami S. Sychowską, G. Demczur oraz M. Zielińską. Celem imprezy była integracja uczniów klas pierwszych z młodzieżą z klas starszych. Obecnością swą zaszczyciły klasy Ia, Ib oraz I ZSZ.
Nie zabrakło turnieju, w którym nie rywalizowały ze sobą przedstawicielstwa poszczególnych klas pierwszych. Konkurencje polegały m.in. na przejściu na bosaka po najeżonych szyszkami torze przeszkód, wypiciu mleka na czas, zjedzeniu jabłka bez użycia rąk oraz przejściu toru przeszkód w jak najkrótszym czasie. Następnie sprawdzono poczucie humoru i kondycję wychowawców rkociakówr1;. Nauczycieli musieli w płetwach przejść tor przeszkód oraz skakać przez skakankę przez minutę.
Wszystkie zabawy dostarczyły masy śmiechu i dobrej zabawy zarówno uczestnikom, jak i widowni. Nad całością pilnie czuwali nauczyciele.
Zabawę wygrała klasa I a gimnazjum (wych. M. Sopielewska)
Od dziś pierwszoklasiści stali się rpełnoprawnymir1; członkami uczniowskiej braci!

--
M.Balcerzak

Komentarze

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Wygenerowano w sekund: 0.03
5,314,360 Unikalnych wizyt