Mikołajki 2009
Dodane przez admin dnia Luty 08 2010 09:05:42
Początek tygodnia, poniedziałek 7 grudnia. Na wszystkich, którzy rano zjawili się w szkole czekała miła niespodzianka. W szkolnej świetlicy pojawiła się piękna, wysoka i pachnąca lasem choinka. Na stołach leżały przygotowane materiały plastyczne, a z głośników rozbrzmiewała nastrojowa, świąteczna muzyka. Tak rozpoczęły się w naszym Ośrodku tegoroczne Mikołajki.
Organizatorzy przygotowali szereg konkursów i zabaw. Oczywiście z nagrodami! Uczniowie pod czujnym okiem nauczycieli i wychowawców wykonywali choinkowe ozdoby, kartki świąteczne. W trakcie imprezy powstały gigantyczne łańcuchy na choinkę - najdłuższy z nich miał ponad 30m.
W przerwach pomiędzy konkursami uczestnicy Mikołajek mogli podziwiać umiejętności zespołu "Tańczące nutki".
Około południa nastąpił oczekiwany przez wszystkich od samego rana moment. Do świetlicy wkroczył sam Święty Mikołaj! Radość wszystkich była ogromna, tym bardziej, że Mikołaj nie pojawił się z pustymi rękami.
Obdarowani prezentami uczniowie zasiedli do oglądania świątecznych filmów.
Mikołajki minęły w fantastycznej, wesołej atmosferze, a organizatorzy podkreślali, że radość dzieci jest dla nich najlepszym podziękowaniem za przygotowanie tej imprezy.

--
E. Johansen