Turniej Plażowej Piłki Siatkowej
Dodane przez admin dnia Maj 20 2018 17:44:32
W dniach 11-13.05.2018 r. na Ośrodku Kolonijno Sportowo-Wypoczynkowym w Długiem odbył się Ogólnopolski Turniej w Piłce Siatkowej Plażowej Związku Stowarzyszeń Sportowych „Sprawni-Razem”. W zawodach udział wzięło 8 drużyn chłopców i 6 dziewcząt z następujących województw: lubelskie, lubuskie, pomorskie, warmińsko- mazurskie, wielkopolskie i zachodniopomorskie. Po zaciętej rywalizacji wyłoniono zwycięzców, którymi w tym roku zostali zawodnicy z Lublina pokonując gospodarzy turnieju w meczu finałowym 2:1. Trzecie miejsce zajęło województwo warmińsko-mazurskie. W kategorii dziewcząt zwyciężyło województwo zachodniopomorskie, drugie miejsce zajęły dziewczęta z Lublina, a trzecie miejsce zawodniczki ze Strzelec Krajeńskich. Nasza Szkołę reprezentowali: Patryk Łabuńka, Adrian Wojcicki, Filip Golec, Malwina Gajda, Nikola Wyrembek, Dagmara Banaś, Katarzyna Porucznik.