Otrzęsiny
Dodane przez admin dnia Luty 08 2010 08:34:10
Dnia 7 października 2009 odbyło się przyjęcie pierwszoklasistów w poczet braci uczniowskiej czyli tzw. rchrzcinyr1;, rotrzęsinyr1; lub inaczej rkotyr1;. Zabawę przygotowali przyjętym już zwyczajem - uczniowie klasy drugiej wraz z paniami S. Sychowską, G. Demczur oraz M. Zielińską. Celem imprezy była integracja uczniów klas pierwszych z młodzieżą z klas starszych. Obecnością swą zaszczyciły klasy Ia, Ib oraz I ZSZ.
Nie zabrakło turnieju, w którym nie rywalizowały ze sobą przedstawicielstwa poszczególnych klas pierwszych. Konkurencje polegały m.in. na przejściu na bosaka po najeżonych szyszkami torze przeszkód, wypiciu mleka na czas, zjedzeniu jabłka bez użycia rąk oraz przejściu toru przeszkód w jak najkrótszym czasie. Następnie sprawdzono poczucie humoru i kondycję wychowawców rkociakówr1;. Nauczycieli musieli w płetwach przejść tor przeszkód oraz skakać przez skakankę przez minutę.
Wszystkie zabawy dostarczyły masy śmiechu i dobrej zabawy zarówno uczestnikom, jak i widowni. Nad całością pilnie czuwali nauczyciele.
Zabawę wygrała klasa I a gimnazjum (wych. M. Sopielewska)
Od dziś pierwszoklasiści stali się rpełnoprawnymir1; członkami uczniowskiej braci!

--
M.Balcerzak