Igrzyska w Sławie
Dodane przez admin dnia Wrzesień 27 2019 15:56:18

Wraz z nowym rokiem szkolnym 2019/2020 rozpoczęły się również zmagania sportowców. Jako pierwsi w swoich dyscyplinach wystartowali lekkoatleci, kajakarze i drużyny bocce podczas Lubuskich Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych, które odbyły się 17-19 września w Sławie. Pomimo kiepskich warunków pogodowych panujących w czasie zawodów sportowcy klubu OLIMP Strzelce Krajeńskie spisali się bardzo dobrze zdobywając 13 medali.

Trzeba wspomnieć, że połowa składu naszej drużyny po raz pierwszy brało udział w takiej imprezie sportowej co uznajemy jako udany debiut.

Skład i wyniki strzeleckiej ekipy to:

Nikola Wyrembek – bieg na 100m – V miejsce, pchnięcie kulą – I miejsce, regaty kajakowe KT1 – I miejsce, KT2 wraz z Michałem Fronczykiem – I miejsce.

Michał Fronczyk – skok w dal – I miejsce, bieg na 800m – I miejsce, regaty kajakowe KT1 – I miejsce, KT2 wraz z Nikolą Wyrembek – I miejsce.

Łukasz Drozdowski – bieg na 100m – III miejsce, skok w dal – IV miejsce, bocce – V miejsce wraz z Piotrem Gronowiczem.

Piotr Gronowicz – bieg na 100m – IV miejsce, pchnięcie kulą – III miejsce, bocce – V miejsce wraz z Łukaszem Drozdowskim.

Bartosz Wodzisławski – bieg na 200m – I miejsce, rzut piłeczką palantową – III miejsce, bocce – IV miejsce wraz z Radosławem Kwiatkowskim.

Radosław Kwiatkowski – bieg na 100m – III miejsce, skok w dal – II miejsce, bocce – IV miejsce wraz z Bartoszem Wodzisławskim.

Dumnymi opiekunami drużyny byli Agnieszka Chaberko i Darek Kamzelski.

Wszystkim medalistom gratulujemy i czekamy na więcej w kolejnych zmaganiach sportowych, które już niebawem !!!

 


Treść rozszerzona