Nawigacja
· Strona główna
· Nasza oferta...
· Informacje
· Zajęcia pozalekcyjne!
· Ogłoszenia
· Grupy wychowawcze
· Osiągnięcia sportowe
· Pliki do pobrania
· Kontakt
· Plan lekcji
· Kalendarz - co, gdzie, kiedy...
· Przydatne strony
· Szukaj
· Nasza oferta...
· Informacje
· Zajęcia pozalekcyjne!
· Ogłoszenia
· Grupy wychowawcze
· Osiągnięcia sportowe
· Pliki do pobrania
· Kontakt
· Plan lekcji
· Kalendarz - co, gdzie, kiedy...
· Przydatne strony
· Szukaj
PROJEKTY
Aby uzyskać więcej informacji o projektach realizowanych w naszej placówce, kliknij obrazek poniżej.
Wzory podań
Pliki ze wzorami podań o przyjęcie do szkół działających w SOSW znajdziecie w dziale Pliki do pobrania w kategorii Wzory podań i pism. Podanie należy wydrukować, wypełnić i dostarczyć do sekretariatu Ośrodka
UWAGA! Do otwarcia plików niezbędny jest dowolny, bezpłatny program do odczytywania plików w formacie pdf. Może to być np. Foxit Reader lub Adobe Reader (linki otwierają się w nowych oknach/zakładkach i prowadzą bezpośrednio do stron producentów, gdzie wystarczy kliknąć Download).
UWAGA! Do otwarcia plików niezbędny jest dowolny, bezpłatny program do odczytywania plików w formacie pdf. Może to być np. Foxit Reader lub Adobe Reader (linki otwierają się w nowych oknach/zakładkach i prowadzą bezpośrednio do stron producentów, gdzie wystarczy kliknąć Download).
Logowanie
Dyrekcja SOSW
Dyrektor:
Zofia Dajczak
Zastępca dyrektora:
Dorota Maciaszek
tel. 95 763 11 05
e-mail: sosw.strzelce@interia.pl
Zofia Dajczak
Zastępca dyrektora:
Dorota Maciaszek
tel. 95 763 11 05
e-mail: sosw.strzelce@interia.pl
Kalendarz
Po | Wt | śr | Cz | Pi | So | Ni |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ||||||
2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 |
30 |
Osiągnięcia sportowe
OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE UCZNIÓW SOSW W ROKU SZKOLNYM 2011/2012
1. Wojewódzki Turniej Tenisa Stołowego Olimpiad Specjalnych - Krosno Odrzańskie 21.09.2011
II miejsce - Barbara Wrona
III miejsce - Małgorzata Drobek
IV miejsce - Angelika Kaźmierczak
V miejsce - Adrian Sroczyński
VI miejsce - Adam Przemycki
2. Mistrzostwa Powiatu w Biegach Przełajowych - Ratajada - Strzelce Kraj. 22.09.2011
(P. Szramski, P. Raksa, S. Lesisz, M. Nowak, M. Fronczyk, K. Porucznik, M. Wrona)
3. Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt "Sprawni Razem" - Choszczno 23-25.09.2011
(M. Gajda, K. Gajda, A. Kołodziej, P. Raksa, D. Szramska, A. Łyczko, M. Kędziorska - V miejsce)
4. XII Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Olimpiad Specjalnych - Konin 29.09 - 02.10.2011
(G. Krakowiak, M. Mazurkiewicz, A. Sroczyński, B. Kaliszan - I miejsce)
5. Mistrzostwa Szkoły w Jesiennych Biegach Przełajowych - SOSW Strzelce Kraj. 06.10.2011
I. SZKOŁA PODSTAWOWA - dziewczęta:
I miejsce - Kamila Liszowska
II miejsce - Katarzyna Porucznik
III miejsce Klaudia Olek
IV miejsce - Nikola Wyrembek
II. SZKOŁA PODSTAWOWA - chłopcy:
I miejsce - Patryk Sienkiewicz
II miejsce - Krystian Pomorski
III miejsce - Łukasz Nowak
III. GIMNAZJUM - dzieczęta:
I miejsce - Magdalena Gajda
II miejsce - Marcelina Dziedzic
III miejsce - Dorota Szramska
IV miejsce - Magdalena Gryt
V miejsce - Małgorzata Waraksa
VI miejsce - Sylwia Gubała
IV. GIMNAZJUM - chłopcy:
I miejsce - Mariusz Wrona
II miejsce Patryk Pietrzak
III miejsce - Mateusz Nowak
IV miejsce - Andrzej Simiński
V miejsce - Dominik Banaś
VI miejsce - Piotr Kaczorek
V. SZKOŁA PONADGIMNAZJALNA - dziewczęta:
I miejsce - Paulina Raksa
II miejsce - Marta Nowak
III miejsce - Sylwia Gienik
IV miejsce - Magdalena Broniewska
VI. SZKOŁA PONADGIMNAZJALNA - chłopcy:
I miejsce - Łukasz Grabowski
II miejsce - Wojciech Świderski
III miejsce - Sławomir Lesisz
IV miejsce - Patryk Purzycki
V miejsce - Michał Wasilewski
VI miejsce - Maciej Czapracki
VII. SPdP - chłopcy:
I miejsce Adrian Sroczyński
II miejsce - Zbigniew Walczak
III miejsce - Adrian Kruk
IV miejsce - Artur Szmyd
6. Mistrzostwa Powiatu w Biegach Przełajowych - Lecealiada - Strzelce Kraj. 07.10.2011
(J. Ciapcińska, O. Ciapcińska, M. Wrona, P. Raksa, P. Derewońko, N. Wyrembek, D. Wypuszcz)
7. Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej Chłopców drużyn 11-osobowych - 21.10.2011
(W. Świderski, Ł. Grabowski, B. Kaliszan, P. Nerczyński, P. Rafalik, P. Pietrzak, A. Simiński, M. Nowak, S. Lesisz, P. Pietrzak - V miejsce)
8. Regionalny Miting Olimpiad Specjalnych w Biegach Przełajowych - Drzonków 25-26.10.2011
w biegu na 800m:
I miejsce - Barbara Wrona
IV miejsce - Paweł Derewońsko
w biegu na 1600m:
I miejsce - Małgorzata Drobek
II miejsce - Angelika Kaźmierczak
III miejsce - Paulina Raksa
VIII miejsce - Adrian Sroczyński
9. Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej 6-osobowej - Licealiada - Strzelce Kraj. 27.10.2011
(B. Kaliszan, W. Świderski, J. Janik, M. Nowak, P. Pietrzak, P. Purzycki, P. Nerczyński, M. Wrona - V miejsce)
10. Mistrzostwa Polski w Piłce Koszykowej Chłopców - Słupsk 18-19.11.2011
(M. Wrona, P. Gołębiewski, M. Kukuł, A. Simiński, S. Lesisz, P. Szramski - VII miejsce)
11. Mistrzostwa Województwa Lubuskiego w Unihokieju - Żagań 29.11.2011
(B. Kaliszan, J. Janik, M. Wrona, P. Szramski, M. Gajda, P. Raksa, S. Lesisz - IV miejsce)
12. Mistrzostwa Szkoły w Piłce Siatkowej - listopad 2011
Dziewczęta:
I miejsce - kl. II ZSZ (P. Raksa, M. Nowak, K. Okrzesik)
II miejsce - kl III gim ZET (M. Drobek, M. Cząstka, B. Wrona)
III miejsce - kl. I gim (M. Dziedzic, M. Dobrzyńska, D. Banaś, K. Bartoszewicz)
IV miejsce - kl. III a gim (M. Kędziorska, D. Makowska, S. Gubała)
V miejsce - kl. III b gim (M. Gajda, K. Gajda, K. Młynarczyk)
VI miejsce - kl II gim (A. Łyczko, R. Gajda, K. Grzesik)
Chłopcy:
I miejsce - kl. II ZSZ (W. Świderski, M. Wasilewski, Ł. Grabowski)
II miejsce - kl. I ZSZ (Purzycki, Lesisz, Janik)
III miejsce - kl III b gim (A. Simiński, P. Pietrzak)
IV miejsce - kl. II gim (P. Szramski, D. Silicki, Wrona, Nowak)
V miejsce - kl. I gim (Wypuszcz, Groberski, Ciapciński)
13. VI Regionalny Turniej Koszykówki Olimpiad Specjalnych - Świebodzin 30.11.2011
(B. Wrona, M. Kukuł, M. Drobek, M. Dylewski, A. Kaźmierczak - II miejsce)
14. XI Regionalny Miting Olimpiad Specjalnych w Łyżwiarstwie Szybkim - Gorzów Wlkp. 07.12.2011
(P. Raksa, M. Wrona, K. Powroźnik, D. Szramska - III miejsce sztafeta)
15. Mistrzostwa Powiatu w Darta - Strzelce Kraj. 12.12.2011
(J. Janik, S. Lesisz, A. Simiński - III miejsce drużynowo)
16. Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym - styczeń 2012
CHŁOPCY:
I miejsce - Andrzej Simiński
II miejsce - Damian Silicki
III miejsce - Mateusz Nowak
IV miejsce - Piotr Szramski
V miejsce - Mariusz Wrona
VI miejsce - Wojciech Świderski
VII miejsce - Mateusz Kukuł
VIII miejsce - Marek Szpak
IX miejsce - Sławomir Lesisz
X miejsce - Patryk Pietrzak
17. Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym - Strzelce Kraj. 26.01.2012
IV miejsce - Paulina Raksa
VIII miejsce - Andrzej Simiński
X miejsce - Damian Silicki
w kategorii mikst - V miejsce (P. Raksa, A. Simiński)
w klasyfikacji drużynowej - V miejsce
18. Mistrzostwa Powiatu w Piłce Koszykowej Chłopców - Strzelce Kraj. 12.03.2012
(J. Janik, M. Dylewski, P. Szramski, M. Wrona, M. Nowak, A. Simiński - IV miejsce)
19. IX Regionalny Turniej Olimpias Specjalnych w Badmintonie - Sulechów 22.03.2012
II miejsce - Angelika Kaźmierczak
III miejsce - Nikola Wyrembek
II miejsce - Adam Przemycki
II miejsce - Barbara Wrona
20. VIII Powiatowa Olimpiada Dzieci i Młodzieży Osób Niepełnosprawnych - Drezdenko 24.03.2012
S. Lesisz, S. Gubała, P. Gołębiewski, D. Silicki - I miejsce w piłce nożnej
Damian Silicki - I miejsce w tenisie stołowym
21. XVII Wojewódzki Minitng Pływacki Olimpiad Specjalnych - Gubin 27.03.2012
Mariusz Wrona - I miejsce 25m stylem dowolnym oraz III miejsce 25m stylem klasycznym
Nikola Wyrembek - III miejsce 25m stylem dowolnym oraz IV miejsce 25m stylem klasycznym
Adam Przemycki - I miejsce 25m stylem dowolnym oraz VI miejsce 25m stylem klasycznym
Andrzej Simiński - II miejsce 25m stylem dowolnym oraz I miejsce 25m stylem grzbietowym
sztafeta 4x25m stylem dowolnym - IV miejsce