Nawigacja

PROJEKTY

Aby uzyskać więcej informacji o projektach realizowanych w naszej placówce, kliknij obrazek poniżej.

Wzory podań

Pliki ze wzorami podań o przyjęcie do szkół działających w SOSW znajdziecie w dziale Pliki do pobrania w kategorii Wzory podań i pism. Podanie należy wydrukować, wypełnić i dostarczyć do sekretariatu Ośrodka
UWAGA! Do otwarcia plików niezbędny jest dowolny, bezpłatny program do odczytywania plików w formacie pdf. Może to być np. Foxit Reader lub Adobe Reader (linki otwierają się w nowych oknach/zakładkach i prowadzą bezpośrednio do stron producentów, gdzie wystarczy kliknąć Download).

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Dyrekcja SOSW

Dyrektor:
Zofia Dajczak

Zastępca dyrektora:
Dorota Maciaszek

tel. 95 763 11 05
e-mail: sosw.strzelce@interia.pl

Kalendarz

« Grudzień 2018 »
Po Wt śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Osiągnięcia sportowe



OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE UCZNIÓW SOSW W ROKU SZKOLNYM 2011/2012

1. Wojewódzki Turniej Tenisa Stołowego Olimpiad Specjalnych - Krosno Odrzańskie 21.09.2011

II miejsce - Barbara Wrona
III miejsce - Małgorzata Drobek
IV miejsce - Angelika Kaźmierczak
V miejsce - Adrian Sroczyński
VI miejsce - Adam Przemycki


















2. Mistrzostwa Powiatu w Biegach Przełajowych - Ratajada - Strzelce Kraj. 22.09.2011
(P. Szramski, P. Raksa, S. Lesisz, M. Nowak, M. Fronczyk, K. Porucznik, M. Wrona)





3. Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt "Sprawni Razem" - Choszczno 23-25.09.2011
(M. Gajda, K. Gajda, A. Kołodziej, P. Raksa, D. Szramska, A. Łyczko, M. Kędziorska - V miejsce)




























4. XII Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Olimpiad Specjalnych - Konin 29.09 - 02.10.2011
(G. Krakowiak, M. Mazurkiewicz, A. Sroczyński, B. Kaliszan - I miejsce)
























5. Mistrzostwa Szkoły w Jesiennych Biegach Przełajowych - SOSW Strzelce Kraj. 06.10.2011

I. SZKOŁA PODSTAWOWA - dziewczęta:

I miejsce - Kamila Liszowska
II miejsce - Katarzyna Porucznik
III miejsce Klaudia Olek

IV miejsce - Nikola Wyrembek

II. SZKOŁA PODSTAWOWA - chłopcy:
I miejsce - Patryk Sienkiewicz
II miejsce - Krystian Pomorski
III miejsce - Łukasz Nowak

III. GIMNAZJUM - dzieczęta:
I miejsce - Magdalena Gajda
II miejsce - Marcelina Dziedzic
III miejsce - Dorota Szramska
IV miejsce - Magdalena Gryt
V miejsce - Małgorzata Waraksa
VI miejsce - Sylwia Gubała

IV. GIMNAZJUM - chłopcy:
I miejsce - Mariusz Wrona
II miejsce Patryk Pietrzak
III miejsce - Mateusz Nowak
IV miejsce - Andrzej Simiński

V miejsce - Dominik Banaś
VI miejsce - Piotr Kaczorek

V. SZKOŁA PONADGIMNAZJALNA - dziewczęta:

I miejsce - Paulina Raksa
II miejsce - Marta Nowak
III miejsce - Sylwia Gienik

IV miejsce - Magdalena Broniewska

VI. SZKOŁA PONADGIMNAZJALNA - chłopcy:
I miejsce - Łukasz Grabowski
II miejsce - Wojciech Świderski
III miejsce - Sławomir Lesisz
IV miejsce - Patryk Purzycki
V miejsce - Michał Wasilewski
VI miejsce - Maciej Czapracki

VII. SPdP - chłopcy:
I miejsce Adrian Sroczyński
II miejsce - Zbigniew Walczak
III miejsce - Adrian Kruk
IV miejsce - Artur Szmyd


6. Mistrzostwa Powiatu w Biegach Przełajowych - Lecealiada - Strzelce Kraj. 07.10.2011
(J. Ciapcińska, O. Ciapcińska, M. Wrona, P. Raksa, P. Derewońko, N. Wyrembek, D. Wypuszcz)


7. Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej Chłopców drużyn 11-osobowych - 21.10.2011
(W. Świderski, Ł. Grabowski, B. Kaliszan, P. Nerczyński, P. Rafalik, P. Pietrzak, A. Simiński, M. Nowak, S. Lesisz, P. Pietrzak - V miejsce)


8. Regionalny Miting Olimpiad Specjalnych w Biegach Przełajowych - Drzonków 25-26.10.2011

w biegu na 800m:

I miejsce - Barbara Wrona
IV miejsce - Paweł Derewońsko

w biegu na 1600m:
I miejsce - Małgorzata Drobek
II miejsce - Angelika Kaźmierczak
III miejsce - Paulina Raksa
VIII miejsce - Adrian Sroczyński




































9. Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej 6-osobowej - Licealiada - Strzelce Kraj. 27.10.2011
(B. Kaliszan, W. Świderski, J. Janik, M. Nowak, P. Pietrzak, P. Purzycki, P. Nerczyński, M. Wrona - V miejsce)


10. Mistrzostwa Polski w Piłce Koszykowej Chłopców - Słupsk 18-19.11.2011
(M. Wrona, P. Gołębiewski, M. Kukuł, A. Simiński, S. Lesisz, P. Szramski - VII miejsce)




11. Mistrzostwa Województwa Lubuskiego w Unihokieju - Żagań 29.11.2011
(B. Kaliszan, J. Janik, M. Wrona, P. Szramski, M. Gajda, P. Raksa, S. Lesisz - IV miejsce)




12. Mistrzostwa Szkoły w Piłce Siatkowej - listopad 2011

Dziewczęta:
I miejsce - kl. II ZSZ (P. Raksa, M. Nowak, K. Okrzesik)

II miejsce - kl III gim ZET (M. Drobek, M. Cząstka, B. Wrona)
III miejsce - kl. I gim (M. Dziedzic, M. Dobrzyńska, D. Banaś, K. Bartoszewicz)
IV miejsce - kl. III a gim (M. Kędziorska, D. Makowska, S. Gubała)
V miejsce - kl. III b gim (M. Gajda, K. Gajda, K. Młynarczyk)
VI miejsce - kl II gim (A. Łyczko, R. Gajda, K. Grzesik)

Chłopcy:
I miejsce - kl. II ZSZ (W. Świderski, M. Wasilewski, Ł. Grabowski)
II miejsce - kl. I ZSZ (Purzycki, Lesisz, Janik)
III miejsce - kl III b gim (A. Simiński, P. Pietrzak)
IV miejsce - kl. II gim (P. Szramski, D. Silicki, Wrona, Nowak)
V miejsce - kl. I gim (Wypuszcz, Groberski, Ciapciński)










13. VI Regionalny Turniej Koszykówki Olimpiad Specjalnych - Świebodzin 30.11.2011
(B. Wrona, M. Kukuł, M. Drobek, M. Dylewski, A. Kaźmierczak - II miejsce)


14. XI Regionalny Miting Olimpiad Specjalnych w Łyżwiarstwie Szybkim - Gorzów Wlkp. 07.12.2011
(P. Raksa, M. Wrona, K. Powroźnik, D. Szramska - III miejsce sztafeta)



























15. Mistrzostwa Powiatu w Darta - Strzelce Kraj. 12.12.2011
(J. Janik, S. Lesisz, A. Simiński - III miejsce drużynowo)


16. Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym - styczeń 2012
CHŁOPCY:
I miejsce - Andrzej Simiński

II miejsce - Damian Silicki
III miejsce - Mateusz Nowak
IV miejsce - Piotr Szramski
V miejsce - Mariusz Wrona
VI miejsce - Wojciech Świderski
VII miejsce - Mateusz Kukuł
VIII miejsce - Marek Szpak
IX miejsce - Sławomir Lesisz
X miejsce - Patryk Pietrzak














17. Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym - Strzelce Kraj. 26.01.2012

IV miejsce - Paulina Raksa
VIII miejsce - Andrzej Simiński
X miejsce - Damian Silicki
w kategorii mikst - V miejsce (P. Raksa, A. Simiński)
w klasyfikacji drużynowej - V miejsce




























18. Mistrzostwa Powiatu w Piłce Koszykowej Chłopców - Strzelce Kraj. 12.03.2012
(J. Janik, M. Dylewski, P. Szramski, M. Wrona, M. Nowak, A. Simiński - IV miejsce)


19. IX Regionalny Turniej Olimpias Specjalnych w Badmintonie - Sulechów 22.03.2012

II miejsce - Angelika Kaźmierczak
III miejsce - Nikola Wyrembek
II miejsce - Adam Przemycki
II miejsce - Barbara Wrona





















































20. VIII Powiatowa Olimpiada Dzieci i Młodzieży Osób Niepełnosprawnych - Drezdenko 24.03.2012

S. Lesisz, S. Gubała, P. Gołębiewski, D. Silicki - I miejsce w piłce nożnej
Damian Silicki - I miejsce w tenisie stołowym




21. XVII Wojewódzki Minitng Pływacki Olimpiad Specjalnych - Gubin 27.03.2012

Mariusz Wrona - I miejsce 25m stylem dowolnym oraz III miejsce 25m stylem klasycznym

Nikola Wyrembek - III miejsce 25m stylem dowolnym oraz IV miejsce 25m stylem klasycznym
Adam Przemycki - I miejsce 25m stylem dowolnym oraz VI miejsce 25m stylem klasycznym
Andrzej Simiński - II miejsce 25m stylem dowolnym oraz I miejsce 25m stylem grzbietowym

sztafeta 4x25m stylem dowolnym - IV miejsce
























Wygenerowano w sekund: 0.16
3,335,076 Unikalnych wizyt